KONST / Litografier / Litografier 12144181
nr 1214 4181
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Litografier, 11 st, Oramade sign. Djur
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:19:37
29/10 19:14:37
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel